• U19: Puskás Akadémia - DVTK 2-1 (1-1)
    Szoros mérkőzésen a hajrában szenvedett egy gólos vereséget a Diósgyőr csapata a tabella második helyét elfoglaló Puskás Akadémia vendégeként az U19-es bajnokság 8. fordulójában.
  • U17: DVTK - Grosics Akadémia 2-2 (1-2)
    Döntetlennel ért véget a DVTK és a Grosics Akadémia találkozója Miskolcon az U17-es bajnokság 8. fordulójában. Diósgyőri részről Kacsó Attila kétszer is eredményes volt.
  • U16: DVTK - Grosics Akadémia 3-0 (2-0)
    Medgyesi Tamás, Orosz Marcell és Dávid Tihamér góljaival magabiztosan tartotta itthon a három pontot a DVTK a Grosics Akadémia ellen az U16-os bajnokság 8. fordulójában.
  • U15: Puskás Akadémia - DVTK 2-1 (0-1)
    Az első félidőben ugyan még vezetett, de végül mégis vereséget szenvedett a DVTK csapata a Puskás Akadémia vendégeként az U15-ös bajnokság 8. fordulójában.
  • U14: Puskás Akadémia - DVTK 6-1 (1-1)
    Hiába szerzett az első percben vezetést a DVTK, nagy pofonba szaladt bele Felcsúton. Bár a szünetben 1-1 volt az eredmény, a második játékrészre összeomlott a piros-fehér gárda.