Összefoglaló 2024. március 18., hétfő

Női Futsal NB I.: DVTK-Vénusz - Dunaújváros 2-1 (1-1)

Az alapszakasz utolsó fordulójában begyűjtötte a három pontot a DVTK-Vénusz. A piros-fehérek hazai körülmények között a sereghajtó Dunaújvárost győzték le.

Női Futsal NB I., 21. forduló

DVTK-Vénusz - Dunaújváros 2-1 (1-1)

Miskolc, Városi Sportcsarnok, Játékvezető: Suszter Gábor (Dr. Vigh Tünde, Kapitány Bence).
DVTK-Vénusz: Szabó L. - Horváth L., Kovács A., Bernáth Cs., Gyarmathy F. Csere: Putnoky Z., Újvári K., Fukler-Váradi C., Visnyánszki D. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.
Dunaújváros: Szabó Zs. - Virág M., Nagy A., Szabó A., Domján B. Csere: Váradi E., Bálint P., Csik B.

Sárga lap: Gyarmathy F. a 27. pecben.
Gólszerző: Bernáth Cs. (1-0) az 1., Virág M. (1-1) a 11., Kovács A. (2-1) a 37. percben.

Volodymyr Kolok: - Kiélezett mérkőzésen vagyunk túl. Mindkét csapat nyitottan játszott, ezért sok lehetőség adódott a gólszerzésre. A kapu előtti kihasználásban viszont nem voltak eredményesek a csapatok. Mindkét kapus remekül védett, így egészen a hajráig feszült volt a találkozó. Kovács Alíz révén szerencsére a végén sikerült betalálnunk, amivel megnyertük az alapszakasz utolsó mérkőzését. Ez a győzelem nem változtat a táblázaton elfoglalt negyedik helyünkön, de a szurkolóknak és nekünk is örömet szerzett. Készülünk a rájátszásra.